Jak zatrzymać wypadanie włosów

• TERAPIE WZMACNIAJĄCE WŁOSY
• LECZENIE ŁYSIENIA
• PRZECIWDZIAŁANIE WYPADANIU WŁOSÓW

Poniżej przedstawiamy zabiegi przeznaczone dla osób mających problem z wypadaniem włosów i łysieniem. Efektem zabiegów jest regeneracja cebulek włosowych, zwiększenie gęstości i grubości włosów oraz wspomaganie ich odrostu. 

PRP SKÓRY GŁOWY

Wyjątkowe efekty przynosi zabieg mezoterapii wykonany własnym (wcześniej pozyskanym z krwi Pacjenta) osoczem bogatopłytkowym. Znajdują się w nim naturalne czynniki, które idealnie regenerują tkankę skóry głowy.

zabiegi na wypadanie włosów


EFEKTY:
• zatrzymanie procesu łysienia
• stymulacja odrostu włosa
• poprawa gęstości i jakości włosa

Do zabiegu wykorzystujemy najnowszej generacji separator komórkowy PRP ANGEL SYSTEM, który wydobywa 14 razy więcej płytek z krwi Pacjenta, niż starsze systemy. Dzięki temu efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, ponieważ stymuluje jego własny potencjał. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików, bo nie niesie ryzyka reakcji immunologicznej.

Przeciwwskazania: anemia, nowotwory, zaburzenia krzepliwości krwi.


MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Zabieg przeznaczony dla osób mających problem z łysieniem i wypadaniem włosów. Po zabiegu następuje regeneracja cebulek włosowych oraz zwiększa się gęstość i grubość włosów. Mezoterapia wspomaga także ich odrastanie.

mezoterapia igłowa włosy

Mezoterapia to leczenie schorzeń skóry. Polega na iniekcji powierzchniowej skóry głowy substancjami hamującymi wypadanie włosów, co powoduje ich wzrost. Użyte do zabiegu preparaty mają działanie przeciwzapalne, posiadają substancje odżywcze i witaminy.

Zabieg zalecany jest również jako profilaktyka wypadania włosa. Dzięki zastosowaniu znieczulenia w kremie nakłucia są mało bolesne. 

Ile zabiegów wystarczy, aby otrzymać zamierzony efekt?

Należy zastosować serię 3-4 zabiegów co 2 tygodnie, później w zależności od potrzeby powtarzać kurację raz w roku lub 1 zabieg przypominający.

Cena jednego zabiegu: 400 zł 


PRX-T33

PRX-T33 to produkt w postaci żelu, który stymuluje skórę głowy. Nakładamy go na skórę i wmasowujemy kilka warstw jedna po drugiej. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla Pacjenta. Do zabiegu nie używamy igieł, co jest jedną z jego głównych zalet. Dzięki temu jest nieinwazyjny dla Pacjenta. Nie ma przeciwskazań, aby zabieg wykonywać w lecie.

Cena jednej warstwy: 400 zł

ŚWIATŁO CZERWONE LED - energetyczne pobudzenie komórki do regeneracji

mezoterapia skóry głowy Warszawa


Bezpieczna i skuteczna terapia, możliwa do łączenia z innymi zabiegami. Czerwone światło LED znacznie przyspiesza POLIFERACJĘ (mnożenie się) komórek. Światło LED dociera do tkanki podskórnej, mitochondria komórkowe zostają pobudzone i wytwarzają więcej ATP (związku chemicznego odgrywającego ważną rolę w wewnątrzkomórkowym transporcie energii). Dzięki temu zostaje przyspieszona reprodukcja komórek. Światło LED to regenerująca i odmładzająca porcja energii.  

Zabieg jest odpowiedni dla osób borykających się z wypadaniem włosów, łysieniem poletkowym, przerzedzeniem włosów związanym z wiekiem, zdewitalizowaniem i wypadaniem włosów po przebytej chorobie, łojotokiem skóry głowy. Światło LED polecamy także osobom, które mają włosy słabe i cienkie.

Cena jednego zabiegu: 90 zł
Pakiet dwunastu zabiegów: 900 zł


KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ PIĘĆ NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW NA PIĘKNE I ZDROWE WŁOSY! 

Mezoterapia włosów

Wypadanie włosów, szczególnie u kobiet, to wstydliwa i krępująca dolegliwość. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć stosując profesjonalne zabiegi na wypadanie włosów. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia skóry głowy. Mezoterapia włosów – bo tak często jest ten zabieg nazywany przez klientów – polega na aplikowaniu pod skórę głowy specjalnie przygotowanych preparatów odżywczych, które odżywiają i wzmacniają włosy, jednocześnie stymulując ich wzrost. Dodatkowo, w trakcie zabiegu - mezoterapia skóry głowy polega na wstrzykiwaniu preparatu – powstają liczne mikrourazy, które pobudzają procesy regeneracyjne, polepszają ukrwienie skóry i stymulują cebulki włosowe.

Zabiegi na wypadanie włosów z wykorzystaniem obstrzykiwania, takie jak mezoterapia igłowa włosy zawdzięczają swoją popularność bardzo wysokiej skuteczności. Zwłaszcza, że igłowa mezoterapia włosów może być również wykorzystywana do aplikacji osocza bogatopłytkowego, które przynosi bardzo dobre efekty w walce z łysieniem.

Na zabiegi na wypadanie włosów zapraszamy klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Nasz gabinet mieści się w ścisłym centrum Stolicy, nie sposób do nas nie trafić.


Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2