Masaże
MASAŻE ORIENTALNE CENA/CZAS

Masaż Lomi Lomi Nui - często nazywany jest "masażem miłujących dłoni". Wzmacnia energetycznie i obniża poziom stresu; uelastycznia i poprawia nastrój pozwalając odzyskać harmonię. Pozwala na nowo zrozumieć swoje potrzeby, odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, satysfakcji i nową radość życia. Dzięki pełnej szacunku i uwagi pracy z ciałem, pozwala oczyścić organizm z negatywnych emocji, pobudzić nowe wzorce myślenia i otworzyć na nowe horyzonty. Podczas masażu zatrzymane emocje odnajdują bezpieczne ujście z organizmu. 

140 zł / 60 min
180 zł / 90 min

Masaż ajurwedyjski 180 zł / 60 min

Masaż Zen Shiatsu - usuwa napięcia i sztywność ciała, wzmacnia serce, stymuluje siły obronne organizmu, odblokowuje stawy, reguluje pracę układu nerwowego (bezsenność, nerwice), oczyszcza organizm z toksyn. Jest to japoński masaż terapeutyczny, usprawniający przepływ energii Chi w kanałach energetycznych zwanych meridianami. To masaż uciskowy wykonywany na macie. 

130 zł / 60 min
170 zł / 90 min

Masaż PeLoHa - wygładza zmarszczki, poprawia jędrność ciała, uczy akceptacji swojego ciała, wspomaga przemianę materii, przywraca prawidłowe krążenie krwi, likwiduje sztywność stawów i relaksuje. Ma wielopoziomowe działanie. Nazwa masażu wywodzi się od trzech słów: Peace (pokój), Love (miłość), Harmony (harmonia). 

160 zł / 60 min 

Relaksacyjny masaż stóp

Relaksacyjny masaż stóp dodatkowo do innego masażu

60 zł / 20 min

40 zł / 20 min


MASAŻE TRADYCYJNE CENA/CZAS

Masaż ujędrniająco wyszczuplający - ujędrnia i uelastycznia skórę, wspomaga walkę z cellulitem. Jest intensywny i opiera się na rozbijaniu tkanki tłuszczowej oraz stymulujący układ krwionośny. Podczas zabiegu wykonywane są na przemian techniki ujędrniająco-modelujące, dzięki czemu zabiegi bardzo szybko przynoszą widoczne rezultaty. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię 8-10 masaży co drugi dzień.

80 zł / 30 min
140 zł / 60 min
160 zł / 90 min

Masaż bańką chińską - należy do czołówki sprawdzonych zabiegów redukujących cellulit i przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. Następuje ich przekrwienie a stan mało elastycznej skóry widocznie się poprawia. Bańka chińska działa anty-cellulitowo. Masaż wykonywany regularnie, w odpowiednich seriach daje świetne efekty, co czyni go doskonałym sposobem na polepszenie wyglądu naszej skóry.

90 zł / 60 min
130 zł / 90 min 

Masaż relaksacyjny - pobudza skórę i mięśnie (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi. Większy przepływ krwi tętniczej do masowanego odcinka powoduje lepsze odżywienie tkanek. Spokojny i rytmicznie wykonywany niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: bóle głowy i pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu. Pobudza także proces przemiany materii.

70 zł / 30 min
120 zł / 60 min 
160 zł / 90 min 

Masaż klasyczny - zmniejsza napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi. Jest bardziej intensywny niż masaż relaksacyjny, dzięki czemu pobudza organizm do działania i przynosi głębszy efekt prozdrowotny. Zawiera elementy masażu kręgosłupa, przedramion, kończyn górnych i dolnych. 

130 zł / 60 min
150 zł / 90 min

Drenaż limfatyczny - działa oczyszczająco na organizm i odblokowuje naczynia, dzięki czemu niweluje opuchlizny i skutki zatrzymywania wody w organizmie. Jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia obrzęków limfatycznych oraz poprawienia krążenia krwi.

90 zł / 30 min 
140 zł / 60 min
160 zł / 90 min

Masaż sportowy - przyspiesza regenerację mięśni i stawów po intensywnym treningu oraz proces przemiany materii, co wpływa na lepsze odżywienie tkanek. Powoduje także przyrost masy mięśniowej, wzrost siły i wytrzymałości, doskonale wpływa na krążenie, elastyczność i napięcie mięśniowe. Zalecany trenującym regularnie, szykującym się na większy wysiłek fizyczny oraz osobom po okresie wzmożonego wysiłku.

150 zł / 60 min
Masaż gorącymi kamieniami - wpływa korzystnie na odżywienie i jędrność skóry, łagodzi objawy stresu oraz ułatwia zasypianie. Relaksuje i regeneruje całe ciało wykorzystując zdolności przekazywania energii zgromadzonej w kamieniach bazaltowych. Idealny dla osób przemęczonych, z bólami stawów i kręgosłupa. Łączy elementy aromaterapii, akupresury oraz termoterapii.

200 zł / 60 min
240 zł / 90 min

Masaż twarzy 80 zł / 30 min
Czarujące oczy - masaż wygładza zmarszczki, redukuje obrzęki i cienie pod oczami, nawilża skórę wokół oczu, poprawia cyrkulację krwi oraz zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Zabieg pomaga oczom odzyskać świeżość i młodzieńczy wygląd dając efekt liftingu. Zabieg został opracowany do zapobiegania i usuwania problemów związanych ze skórą wokół oczu. 40 zł / 15 min
masaż modelujący sylwetkę

Masaż modelujący sylwetkę

Dobroczynny wpływ masażu na ludzki organizm – zarówno w wymiarze cielesnym, jak i psychicznym – znany jest od wieków. Nic więc dziwnego, że masaż wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych.

Jedną ze specjalności naszego gabinetu jest masaż modelujący sylwetkę. W praktyce masaż odchudzający stanowi połączenie różnych technik masażu klasycznego z drenażem limfatycznym. Dzięki temu skutecznie rozbija tłuszcz i pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu, jak również przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej. Masaż modelujący sylwetkę jest bardzo energiczny, dlatego przez osoby bardziej wrażliwe może być odczuwany jako nieprzyjemny i bolesny. Stosuje się go na wybrane partie ciała, które są szczególnie odporne na działanie diety oraz ćwiczeń fizycznych. Zalicza się do nich przede wszystkim okolice pośladków, bioder i ud.

Ze względu na swoje właściwości masaż odchudzający przynosi najlepsze efekty w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz odpowiednio zbilansowaną dietą.


Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2