Nasz zespół

DS Instytut powstał z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i urodę. Zajmujemy się profesjonalną kosmetologią i medycyną estetyczną. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą lekarzy specjalistów oraz kosmetologów mających duże doświadczenie i indywidualne podejście do Pacjenta. Oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, kosmetycznych, porady i konsultacje lekarskie, a także zabiegi liftingujące, wyszczuplające oraz relaksujące masaże.

Naszą specjalnością są zabiegi odmładzające twarz i okolice oczu, modelowanie ust oraz zabiegi przeciw wypadaniu włosów i łysieniu. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych i używamy tylko wysokiej jakości preparatów. Do zabiegów, którymi możemy zapewnić najwyższej jakości rezultaty należy Angel PRP System, Mezoterapia,  który daje wyjątkowe efekty w walce ze zmarszczkami. Posiadamy duży wybór zabiegów, które pomogą nam uzyskać wymarzoną sylwetkę. Szczególnie polecamy modelowanie ciała przy użyciu Med2 Contour, który skutecznie zwalcza cellulit i likwiduje tkankę tłuszczową poprzez dwa w jednym ultradzięki oraz masaż prózniowy w jednym urządzeniu


AGATA GUTKOWSKA, MASAŻYSTKA 

Praca z ciałem to moja pasja. Wykonywanie masażu, zabiegówkosmetycznych to jest to, w czym się spełniam i co sprawia mi radość. Nie manic cenniejszego niż widok zadowolonych,

stałych klientów, którzy sąpotwierdzeniem, że to, co

agatrobię odznacza się profesjonalizmem. Doświadczeniei zamiłowanie do wykonywanego zawodu idą zawsze w parze. Precyzja,delikatność, uważność, umiejętność słuchania i wczytywanie się w potrzebyklienta to cechy, które mnie wyróżniają. 

Specjalizuję się w masażu; relaksacyjnym, klasycznym,sportowym, bańką chińską, modelująco-wyszczuplającym, izometrycznym,segmentarnym, leczniczym - gdzie wykorzystuję techniki mobilizacji powięziowychoraz masaż głęboki w wybranych jednostkach chorobowych.  


MAGDALENA KAWKA, KOSMETOLOG.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Specjalizuje się w zabiegach cer trudnych w pielęgnacji o różnych zmianach trądzikowych, profilaktyce anti aging oraz kosmetologii estetycznej ciała hi - tech, laseroterpiach.

Prywatnie interesuje się profilaktyką zwalczania cellulitu i pielęgnacją organiczną dla przyszłych mam

36911433_2080635441971326_3496722124817563648_n
ANNA KOZŁOWSKA, KOSMETOLOG.

Wiedzę teoretyczną zdobywała (i wciąż pogłębia ) na Akademii Nauk Społecznych w Warszawie na kierunku Kosmetologia Medyczna. Absolwentka szkoły kosmetycznej i licznych kursów,szkoleń i podnoszenia kwalifikacji w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej oraz międzynarodowych sieciach perfumeryjnych.

Wszechstronne doświadczenie praktyczne zawdzięcza szybkiemu podjęciu pracy zgodnej z kierunkiem swojego wykształcenia. Specjalizuje się w kosmetologii medycznej wykorzystującej technologię Hi - tech. W Terapiach redukujących przebarwienia, niedoskonałości, nadmierne owłosienie oraz zabiegów odmładzających. 

Prywatnie interesuje się technologią wytwarzania kosmetyków organicznych. Uważa ,ze odpowiednio dobrana pielęgnacja jest najskuteczniejszą profilaktyką anti -age.
A

annnnnKatarzyna Bajer - wizażystka, linergistka

Pasjonatka wizażu i makijażu permanentnego. Wykonując swoje prace stara się, aby komponowały z osobowością, preferencjami oraz typem kolorystycznym. Jest osobą niezwykle kontaktową delikatną i dokładną. Nie narzuca swojej wizji. Słucha, doradza, proponuje. 


web Kasia bajer_2

Anna Molęda-Kompolt, bioenergoterapeutka

Swoje doświadczenia z uzdrawianiem rozpoczęła w 1998 roku.  W 2003 roku ukończyła kurs 3-go stopnia Mistrza Reiki i od tamtej pory codziennie praktykuje, przynosząc wielu osobom pomoc w ich dolegliwościach. Obecnie łączy dwie metody uzdrawiania energią, które mają bardzo pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia człowieka.Żyje z zasadami Ajurwedy. Jej celem jest pomoc ludziom, i przekazywanie energii miłości.Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2