Nasz zespół

W samym centrum Warszawy,
we wnętrzach zabytkowej kamiennicy Pod Gigantami stworzyliśmy miejsce,
w którym poczujesz się wyjątkowo!

DS Instytut powstał z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i urodę. Zajmujemy się obsługą medyczno-kosmetyczną. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą lekarzy specjalistów, mających duże doświadczenie i indywidualne podejście do Pacjenta. Oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, kosmetycznych, porady i konsultacje lekarskie, a także zabiegi liftingujące, wyszczuplające oraz relaksujące masaże.

Naszą specjalnością są zabiegi odmładzające twarz i okolice oczu, modelowanie ust oraz zabiegi przeciw wypadaniu włosów i łysieniu. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych i używamy tylko wysokiej jakości preparatów. Do zabiegów, którymi możemy się szczycić należy Angel PRP System, który daje wyjątkowe efekty w walce ze zmarszczkami. Posiadamy duży wybór zabiegów, które pomogą nam uzyskać wymarzoną sylwetkę. Szczególnie polecamy modelowanie ciała przy użyciu Med2 Contour, który skutecznie zwalcza cellulit i likwiduje tkankę tłuszczową.

O wysokim standardzie naszych usług świadczą pozytywne komentarze znanych osobistości świata polityki, mediów i prasy m. in. Anna Kalata, Anna Popek czy też Olga Borys. 

Delikatność, Dyskrecja, Doskonałość to nasza dewiza.


dr Piotr Sobolewski - lekarz medycyny estetycznej i lekarz rodzinny

Doświadczenie lekarza rodzinnego w diagnostyce ogólnego stanu zdrowia w połączeniu z umiejętnościami z zakresu medycyny estetycznej pozwalają mu na kompleksowe podejście do Pacjenta, dzięki czemu efekty przeprowadzanych przez niego zabiegów są trwalsze i bardziej skuteczne.
Specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy. Zajmuje się również terapią regeneracyjną PRP - nowoczesną metodą odmładzania i wzmacniania włosów.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

ZOBACZ CERTYFIKATY 

Web_2dr Hanna Gruszczyńska-Korba - lekarz medycyny estetycznej

Wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki dodatkowemu wykształceniu stomatologicznemu jest wysokiej klasy specjalistką w leczeniu bruksizmu.

Absolwentka Warszawskiej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Były pracownik naukowy Akademii Medycznej w Warszawie. 

ZOBACZ CERTYFIKATY

grusz_web

Agnieszka Przygoda - magister kosmetologii

Od kilku lat kształci się w dziedzinie kosmetologii, aktywnie uczestniczy w spotkaniach branżowych i szkoleniach doskonaląc swoją profesję oraz zawodowo zajmuje się pielęgnacją twarzy i ciała. W pracy posługuje się specjalistycznym sprzętem, którego działanie umiejętnie łączy z klasyczną kosmetyką pielęgnacyjną. Jej doskonała znajomość substancji zawartych w preparatach kosmetycznych gwarantuje wykonywanie zabiegów indywidualnie dobranych pod kątem Pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, przeciwtrądzikowych, złuszczających oraz depilacji woskiem.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykładowca kosmetologii i zajęć praktycznych w szkole wyższej w Warszawie. 

AP_IMG_0119

Katarzyna Bajer - wizażystka, linergistka, specjalistka makijażu permanentnego

Pasjonatka wizażu i makijażu permanentnego. Wykonując swoje prace stara się, aby komponowały z osobowością, preferencjami oraz typem kolorystycznym. Jest osobą niezwykle kontaktową delikatną i dokładną. Nie narzuca swojej wizji. Słucha, doradza, proponuje. 

ZOBACZ CERTYFIKATY 

web Kasia bajer_2

Anna Molęda-Kompolt - Mistrz Reiki, bioenergoterapeutka

Swoje doświadczenia z uzdrawianiem rozpoczęła w 1998 roku.  W 2003 roku ukończyła kurs 3-go stopnia Mistrza Reiki i od tamtej pory codziennie praktykuje, przynosząc wielu osobom pomoc w ich dolegliwościach. Obecnie łączy dwie metody uzdrawiania energią, które mają bardzo pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia człowieka.Żyje z zasadami Ajurwedy. Jej celem jest pomoc ludziom, i przekazywanie energii miłości.Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2