Nasz zespół

W samym centrum Warszawy,
we wnętrzach zabytkowej kamiennicy Pod Gigantami stworzyliśmy miejsce,
w którym poczujesz się wyjątkowo!

DS Instytut powstał z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i urodę. Zajmujemy się obsługą medyczno-kosmetyczną. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą lekarzy specjalistów, mających duże doświadczenie i indywidualne podejście do Pacjenta. Oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, kosmetycznych, porady i konsultacje lekarskie, a także zabiegi liftingujące, wyszczuplające oraz relaksujące masaże.

Naszą specjalnością są zabiegi odmładzające twarz i okolice oczu, modelowanie ust oraz zabiegi przeciw wypadaniu włosów i łysieniu. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych i używamy tylko wysokiej jakości preparatów. Do zabiegów, którymi możemy się szczycić należy Angel PRP System, który daje wyjątkowe efekty w walce ze zmarszczkami. Posiadamy duży wybór zabiegów, które pomogą nam uzyskać wymarzoną sylwetkę. Szczególnie polecamy modelowanie ciała przy użyciu Med2 Contour, który skutecznie zwalcza cellulit i likwiduje tkankę tłuszczową.

O wysokim standardzie naszych usług świadczą pozytywne komentarze znanych osobistości świata polityki, mediów i prasy m. in. Anna Kalata, Anna Popek czy też Olga Borys. 

Delikatność, Dyskrecja, Doskonałość to nasza dewiza.


dr Anna Bagińska - lekarz medycyny estetycznej, chirurgia plastyczna

Specjalizuje się w zabiegach anti-aging z zastosowaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej oraz nici liftingujących Silhouette. Z powodzeniem wykonuje zabiegi takie jak mezoterapia osoczem bogatopłytkowym innowacyjną metodą PRP Angel System. Jednym z jej ulubionych zabiegów jest modelowanie ust oraz korekcja asymetrii twarzy i deformacji pourazowych. Zajmuje się również usuwaniem znamion, nowotworów skóry i korekcją blizn.
Tworzy indywidualne programy łączące zabiegi medycyny estetycznej z pielęgnacją opartą o tradycyjne metody kosmetyczne. Ma to na celu szybką i skuteczną regenerację skóry. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach, cały czas pogłębiając swoją wiedzę.

Od 2007 r. współpracuje z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie odbywa specjalizację z chirurgii plastycznej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo Medyczne.


ZOBACZ CERTYFIKATY 

dr Małgorzata Kwiatkowska - lekarz medycyny estetycznej, dermatologia

Posiada bogate doświadczenie w leczeniu chorób skóry oraz diagnozowaniu przyczyn wypadania włosów. Wykonuje badania dermoskopowe skóry i trichoskopowe włosów. Zajmuje się rozponawaniem i leczeniem takich schorzeń jak: atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty i pospolity, łuszczyca, czy nadpotliwość. Wykonuje także elektrokoagulację, oraz drobne zabiegi chirurgiczne. W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów odmładzających z zastosowaniem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego. Swoją wiedzę w dziedzinie dermatologii i medycyny anti-aging stale poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Pracownik Kliniki Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ZOBACZ CERTYFIKATY 

1_5

dr Robert Jan Chmielewski - lekarz medycyny estetycznej

Wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej od toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego przez lipolizę iniekcyjną, aż po przeszczepianie tkanki tłuszczowej. W swojej praktyce lekarskiej stawia na naturalny i zdrowy wygląd. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach oraz konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME” oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

ZOBACZ CERTYFIKATY 

3_4

dr Piotr Sobolewski - lekarz medycyny estetycznej i lekarz rodzinny

Doświadczenie lekarza rodzinnego w diagnostyce ogólnego stanu zdrowia w połączeniu z umiejętnościami z zakresu medycyny estetycznej pozwalają mu na kompleksowe podejście do Pacjenta, dzięki czemu efekty przeprowadzanych przez niego zabiegów są trwalsze i bardziej skuteczne.
Specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy. Zajmuje się również terapią regeneracyjną PRP - nowoczesną metodą odmładzania i wzmacniania włosów.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

ZOBACZ CERTYFIKATY 

Web_2

dr Hanna Gruszczyńska-Korba - lekarz medycyny estetycznej

Wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki dodatkowemu wykształceniu stomatologicznemu jest wysokiej klasy specjalistką w leczeniu bruksizmu.

Absolwentka Warszawskiej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Były pracownik naukowy Akademii Medycznej w Warszawie. 

ZOBACZ CERTYFIKATY

grusz_web

Katarzyna Godzińska - kosmetolog

Specjalizuje się w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz zabiegach z użyciem światła IPL (fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, depilacja, leczenie trądziku). Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. Wykonuje także manicure i pedicure. Fachowość wykonywanych usług i zaangażowanie, jakim obdarza swoich klientów sprawia, że chętnie do niej wracają.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 

Katarzyna_Godzi__ska

Agnieszka Przygoda - magister kosmetologii

Od kilku lat kształci się w dziedzinie kosmetologii, aktywnie uczestniczy w spotkaniach branżowych i szkoleniach doskonaląc swoją profesję oraz zawodowo zajmuje się pielęgnacją twarzy i ciała. W pracy posługuje się specjalistycznym sprzętem, którego działanie umiejętnie łączy z klasyczną kosmetyką pielęgnacyjną. Jej doskonała znajomość substancji zawartych w preparatach kosmetycznych gwarantuje wykonywanie zabiegów indywidualnie dobranych pod kątem Pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, przeciwtrądzikowych, złuszczających oraz depilacji woskiem.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykładowca kosmetologii i zajęć praktycznych w szkole wyższej w Warszawie. 

AP_IMG_0119

Katarzyna Bajer - wizażystka, linergistka, specjalistka makijażu permanentnego

Pasjonatka wizażu i makijażu permanentnego. Wykonując swoje prace stara się, aby komponowały z osobowością, preferencjami oraz typem kolorystycznym. Jest osobą niezwykle kontaktową delikatną i dokładną. Nie narzuca swojej wizji. Słucha, doradza, proponuje. 

ZOBACZ CERTYFIKATY 

web Kasia bajer_2

Magdalena Jasińska - wizażystka

Jej odwieczna pasja to moda, stylizacja i wizaż. Swoją pracę wykonuje z wielką starannością i dbałością o detale. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Ukończyła studium o kierunku wizaż i stylizacja. Cały czas poszerza swoją wiedzę chodząc na specjalistyczne szkolenia. Czyta wiele branżowych magazynów i książek. 

ZOBACZ PRACE

Magdalena_Jasi__skaweb

Anna Molęda-Kompolt - Mistrz Reiki, bioenergoterapeutka

Swoje doświadczenia z uzdrawianiem rozpoczęła w 1998 roku.  W 2003 roku ukończyła kurs 3-go stopnia Mistrza Reiki i od tamtej pory codziennie praktykuje, przynosząc wielu osobom pomoc w ich dolegliwościach. Obecnie łączy dwie metody uzdrawiania energią, które mają bardzo pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia człowieka.Żyje z zasadami Ajurwedy. Jej celem jest pomoc ludziom, i przekazywanie energii miłości.Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2