Modelowanie sylwetki / Zabiegi na ciało

MED2 CONTOUR - W PAKIECIE TANIEJ!

hit_cenowy MED2 CONTOUR
Ultradźwiękowy nieinwazyjny aparat do szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania  cellulitu. MED2 CONTOUR jest  alternatywą dla zabiegów z użyciem skalpela. Jest jedynym skutecznym urządzeniem w modelowaniu  i wyszczupleniu sylwetki. Efekty są stałe i widoczne już po pierwszym zabiegu: zmniejszenie obwodu od 2 do 5 centymetrów, poprawa kolorytu i gęstości skóry. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny. Dla lepszego efektu zalecana jest seria zabiegów. WIĘCEJ
Okolica zabiegu  1 zabieg  4 zabiegi  6 zabiegów  8 zabiegów
Biodra 550 zł 1000 zł 2 100 zł 3 400 zł 3 000 zł 3 900 zł
Brzuch 550 zł 1100 zł 2 100 zł 3 800 zł 3 000 zł 3 900 zł
Pośladki 550 zł 1100 zł 2 100 zł 3 800 zł 3 000 zł 3 900 zł
Ramiona / łydki 550 zł 1100 zł 2 100 zł 3 800 zł 3 000 zł 3 900 zł
Uda przód / tył 550 zł 1100 zł 2 100 zł 3 800 zł 3 000 zł 3 900 zł
Plecy 550 zł 1100 zł 2 100 zł 3 800 zł 3 000 zł 3 900 zł

 *Przy zakupie większej ilości wyszczuplających zabiegów z użyciem Med2 Contour cena jest negocjowana indywidualnie.

MASAŻE MODELUJĄCE SYLWETKĘ CENA/CZAS

Masaż ujędrniająco wyszczuplający - jest intensywny i opiera się na rozbijaniu tkanki tłuszczowej oraz stymulujący układ krwionośny. Zastosowane techniki w masażu mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej co owocuje jędrniejszą i bardziej elastyczną skórą, a także wspomaga walkę z cellulitem. Podczas zabiegu wykonywane są na przemian techniki ujędrniająco-modelujące, dzięki czemu zabiegi bardzo szybko przynoszą widoczne rezultaty. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię 8-10 masaży co drugi dzień.

80 zł / 30 min

140 zł / 60 min

160 zł / 90 min

Masaż bańką chińską - należy do czołówki sprawdzonych zabiegów redukujących cellulit i przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. Następuje ich przekrwienie a stan mało elastycznej skóry widocznie się poprawia. Bańka chińska działa anty-cellulitowo. Masaż wykonywany regularnie, w odpowiednich seriach daje świetne efekty, co czyni go doskonałym sposobem na polepszenie wyglądu naszej skóry.

90 zł / 60 min

Drenaż limfatyczny - działa oczyszczająco na organizm i odblokowuje naczynia, dzięki czemu niweluje opuchlizny i skutki zatrzymywania wody w organizmie. Jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia obrzęków limfatycznych oraz poprawienia krążenia krwi.

90 zł / 30 min 

140 zł / 60 min

160 zł / 90 min

REDUKCJA CELLULITU LUB ROZSTĘPÓW CENA
RRS HA CELLUTRIX - najnowszy i najbardziej oczekiwany produkt stworzony specjalnie do walki z pomarańczową skórką. To specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej. Zabieg wykonuje się na pośladki lub tylną stronę ud. Ilość użytego preparatu na partię wynosi od 10 do 30 ml. By uzyskać trwalszy efekt zabieg powinien być wykonywany do 3 razy w roku. Zabieg może być wzbogacamy o dodatek RRS Silisorg (krzem organiczny), który powoduje dodatkowe wzmocnienie i napięcie skóry na wybranej partii. 1 ampułka RRS Silisorg (5ml) wynosi 50 zł.

EFEKTY: redukcja cellulitu i rozstępów, poprawa mikrokrążenia, poprawa metabolizmu komórki tłuszczowej, zwalczanie włóknienia, zwiększenie jędrności skóry.

250 zł/ampułka (10 ml)
KRIOLIPOLIZA - bezbolesny sposób na odchudzanie. Zabieg polega na zamrożeniu niechcianych komórek tłuszczowych, które następnie są w naturalny sposób usuwane z organizmu. WIĘCEJ 300 - 350 zł
ALIDYA - preparat uruchamia wiele ważnych mechanizmów w tkankach poprawiając ich funkcjonalność i hamujących rozwój i powstawanie cellulitu. WIĘCEJ


ZABIEG DOSKONAŁA SYNERGIA CENA/CZAS

Zabieg "Doskonała Synergia" dzięki połączeniu światła LED oraz leczniczych właściwości soli bocheńskiej doskonale ujędrnia, odmładza ciało i nadaje skórze wyjątkowy zapach. 

Światło LED + peeling na bazie soli bocheńskiej + masło na ciało + masaż

Zabieg wykonywany na jedną partię: biust, brzuch, boczki lub pośladki. Może być wykonywany także na dwie partie

CZYTAJ WIĘCEJ

.

180 zł

ŚWIATŁO LED - SMARTLUX CENA

SMARTLUX emituje światło LED które trafia do komórek, które pobudza energetycznie. WIĘCEJ


Jeden zabieg 90 zł

MEZOTERAPIA LIPOLITYCZNA CENA

Mezoterapia lipolityczna to wysokiej skuteczności zabieg pomagający zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Regeneruje i poprawia elastyczności skóry. Dzięki zawartości białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych. Mezoterapia lipolityczna jest alternatywą lipolizy iniekcyjnej - daje lepsze wyniki w krótszym czasie. Może być stosowana na całe ciało. Zabieg wykonywany jest preparatem Dermaheall LL. Zawarte w nim substancje powodują rozpad komórek tłuszczowych i ich wydalanie z organizmu.

Zabieg skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe oraz rozbija cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Wymagana ilość zabiegów: 2-4 w odstępach 1-2 tygodniowych

250 zł/ampułka*
*Cena za zabieg zależy od obszaru i wykorzystanych ilości ampułek


Usuwanie rozstępów

Istnieje wiele przyczyn prowadzących do powstawania rozstępów. Mogą to być czynniki hormonalne, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, czynniki genetyczne czy też zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. W przypadku kobiet częstym powodem powstawania rozstępów jest ciąża.

Całkowite usuwanie rozstępów jest możliwe wyłącznie drogą operacyjną. Medycyna estetyczna dysponuje jednak szeregiem metod, które pozwalają na znaczną redukcję rozstępów.

Naszym klientom oferujemy usuwanie rozstępów przy pomocy mezoterapii igłowej. W trakcie zabiegu skóra ostrzykiwana jest specjalnym preparatem, który poprawia mikrokrążeniem, zwalcza włóknienia i zwiększa jędrność skóry, w wyniku czego rozstępy wypłycają się i stają się mniej widoczne.

Osoby zainteresowane zabiegiem zapraszamy do gabinetu DS INSTYTUT zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta Warszawa. Dogodna lokalizacja, krótkie terminy oczekiwania na zabiegi oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że DS INSTYTUT jest jednym z najchętniej wybieranych gabinetów w Warszawie.


Facebook Google+ Google+ Instagram Twitter
sh2