Nici liftingujące PDO dają natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek. Odmłodzą Twoją skórę, poprawią jej wygląd i jakość. Dzięki nim możesz również poprawić owal swojej twarzy lub zlikwidować tzw. „chomiki”. Stosuje się je na okolicę twarzy, dekolt, szyję, ramiona, skórę brzucha, okolicę kolan, pośladków, nóg.
Jakie są rodzaje nici?
Nici PDO Mono – odbudowa kolagenowa skóry, wzmocnienie i lepsze napięcie. Polidioksanon pobudza w tkankach proces odbudowy włókien kolagenowych, zapewniających naszej skórze jędrność i właściwe napięcie.
Nici Derma Spring – stworzone specjalnie do wymagających okolic takich jak bruzda nosowo-wargowa, linie marionetki, zmarszczki palacza, zmarszczki na szyi, zwiotczała skóra dekoltu. Dzięki dużej ilości wprowadzanych nici wykazują one bardzo silne stymulujące działanie na tkanki.
Nici Derma Spring Eye – zostały stworzone specjalnie z myślą o delikatnej okolicy oka. Likwidują zmarszczki i worki pod oczami, powodują wzmocnienie skóry poprzez przyspieszenie produkcji nowego kolagenu i stymulację skóry do procesów regeneracyjnych. Zakładane nici za pomocą nie powodują powstania obrzęków, czy zasinień. Po ich założeniu bez obawy można uczestniczyć w normalnych codziennych czynnościach.
Nici PDO 4D - są to nici haczykowate idealne do liftingu twarzy, podbródka, czy uniesienia brwi.
Jak działają nici?
Pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Prowadzą do jej przebudowy. Jednocześnie, odpowiednio umieszczone, powodują spłycenie zmarszczek, podciągnięcie opadających z wiekiem tkanek. Efekt utrzymuje się nawet kilkanaście miesięcy. Sam zawarty w nich polidioksanon powoli degraduje rozpadając się na dwutlenek węgla i wodę.
Jaki jest efekt zabiegu?
Skóra staje się zdrowsza, bardziej napięta, jędrna i elastyczna. Zmarszczki natychmiast się wygładzają. Opadająca z wiekiem skóra zostaje podciągnięta.
Jak często należy zabieg powtarzać?
Efekty zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy w zależności od stanu wyjściowego skóry i trybu życia pacjenta.
Przeciwwskazania: stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, aktywna choroba nowotworowa, tendencje do tworzenia keloidów, ciąża i laktacja.