Biżuteria z koralem

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, to symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala chroni przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często występuje w kolorach białych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego właściwości redukujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , wolne od leków.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]