Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Uzyskaj poradę złotnika Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest wiele artykułów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Zakup platynowego wisiorka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy nabyć pierścionek lub obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub wykona nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na ślub, chrzest czy urodziny.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikatowy podarunek, albo mamy własny pomysł na zawieszkę bądź pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]