Czy kolczyki wiszące pasują do każdej kreacji?

Chcesz kupić wiszące kolczyki? Odwiedź ten adres

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się też wzrastającym popytem pośród panów, zwłaszcza tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób aczkolwiek zaprzeczać, iż zdecydowana większość kolczyków wytwarzana jest dla kobiet. Niezwykle efektowne są w szczególności wiszące kolczyki. Są one bardziej zauważalne, a w rezultacie w większym stopniu oddziałują na to, jak inni postrzegają konkretną kreację. To właśnie dlatego są nadzwyczaj popularne wśród kobiet w różnym wieku i noszących się w odmiennych stylach. Wysokie zróżnicowanie wiszących kolczyków pozwala dobrać je właściwie do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich długość oraz design

Przy wyborze wiszących kolczyków powinno się wziąć pod uwagę zwłaszcza ich długość i kształt – to właśnie te przymioty w największej mierze rzutują na to, jak ostatecznie będzie widziana nasza twarz. Krótsze wiszące kolczyki powodują, że twarz wydaje się bardziej okrągła, zaś te dłuższe (w sprzedaży kupimy wzory o długości nawet 7-8 centymetrów) wydłużają ją. Kształt kolczyków ma tu także ogromne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz na odwrót. W sprzedaży dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie zmieniają nazbyt odbioru kształtu naszego oblicza – w tym miejscu koniecznie powinniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach przypominających łzy.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je założyć?

Szukając wiszących kolczyków odpowiednio dobranych do konkretnej kreacji trzeba pamiętać, iż są one niezmiernie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc wywołać odczucie pretensjonalności. Dlatego rekomenduje się stronić od zakładania ich do dużych wisiorków, bransolet bądź zegarków. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się świetnie, gdy w stroju będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, sukienką oraz fryzurą.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]