Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Jeśli chcesz nabyć kolczyki z cyrkoniami, kliknij tutaj

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla eleganckiej pani. Te wyjątkowe ozdoby doskonale komponują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, posiadające znakomite cechy estetyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Istnieją również wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można otrzymać następujące odcienie: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych odmianach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Nabywcy często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te obficie upstrzone cyrkoniami.