Kolczyki kwiatuszki – nie tylko dla dziewczynek

Chcesz zamówić kolczyki kwiatki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Kwiaty i ogółem flora od stuleci są jednym z ukochanych motywów używanych przez jubilerów. Przyczyn tego jest naprawdę wiele. Wśród najistotniejszych przytoczyć trzeba zdecydowanie ogromne zróżnicowanie tego rodzaju wzorów powodujące, iż błyskotki z kwiatami zakładają zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i kilkuletnie dzieci. Nie powinniśmy zapominać też o przyciągającym wzrok designie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatki oraz inna biżuteria na bazie wzorów roślinnych – albowiem ona bardzo dobrze pasuje zarówno do wytwornych, wyjściowych kreacji, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak więc dobrać kolczyki kwiatuszki, aby ładnie wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – dobrze dobierz je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę fantastycznym uzupełnieniem każdego stroju – w szeregu przypadków okazują się wręcz najważniejszym jej elementem. Aby tak jednak było, należy je odpowiednio dopasować do danej stylizacji. Jeśli chodzi o stroje wieczorowe bądź te przeznaczone na formalne wydarzenia, najlepszym dodatkiem do nich będą naturalnie kolczyki kwiatki inkrustowane kamieniami szlachetnymi albo kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać schludnie przy mniej uroczystych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy również uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi zazwyczaj zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotąd rzadko wykorzystywanych przez jubilerów surowców, jak przykładowo drewno, tworzywa sztuczne bądź ceramika.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne wzory roślinne

Pozostając w dalszym ciągu w temacie kolczyków kwiatuszków, warto zaznaczyć, iż kwiaty nie są jedynym motywem roślinny, który podbił serca jubilerów. Ogromną popularnością cieszą się też wzory inspirowane sylwetce kłączy i liści. Nieco rzadziej występują – choć możemy kupić je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem pełnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]