Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

W tym miejscu znajdziesz kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór i ozdobne kamienie, ale też typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje mocowań – na przykład wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią minimalizm oraz komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało można nosić do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, ale eleganckich strojach – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal tak korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]