Kolczyki z koralem

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki z koralem

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wielu lat. Podobno eliminują nerwowość. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nigdy nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki typ biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]