Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem

Bursztyn to jeden z najczęściej używanych przez jubilerów surowców. Mimo biegu lat, nadal jest chętnie kupowany przez ludzi potrzebujących ponadczasowych ozdób. Dobrze też napisać o jego cenach – mimo że niegdyś był naprawdę cenny, dziś na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy z nas. Z uwagi na popularność opisywanej biżuterii warto napisać krótko o tym, jak dbać o ten kamień, by wytrzymał jak najdłużej oraz o tym, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak się o nie zatroszczyć?

Bursztyn to dość miękki materiał i nietrudno go porysować. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać miękką ścierką – na przykład irchą. Bezwzględnie nie używajmy również detergentów – potrafią one zepsuć bursztyn. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się normalna woda, w razie dużych plam z odrobiną mydła. Istotne okazuje się także to, gdzie przechowujemy pierścionki czy kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pojemników, zastępując je szkatułkami wyścielanymi od środka miękką tkaniną.

Gdzie warto nabyć kolczyki z bursztynem?

Do niedawna najlepszym rozwiązaniem dla chcących nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc złotnika. Dziś można zrobić to znacznie łatwiej niż kiedyś – po prostu logując się do sieci. Na e-sklepy warto zdecydować się także z innego względu – są wszak dużo wygodniejsze. W sieci możemy również przejrzeć katalogi rozmaitych sklepów a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie będą nam odpowiadać.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]