Wisiorki srebrne

Jeśli chcesz zamówić wisiorki ze srebra, koniecznie odwiedź ten adres

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z pań jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje także jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]