Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także porady profesjonalistów, które pomogą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]