Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Szukasz więcej informacji o digital paintingu? Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, animacją i filmem.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]