Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta kursu gotowania dla dzieci, skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – przystrajać ciasta czy przynosić i wybierać składniki. Chcesz podsycić fascynację swojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość i co jest niesłychanie ważne – nabywają praktyczne umiejętności. A równocześnie wyśmienicie się bawią. Wybieranie i mieszanie ingredientów, nauka nieskomplikowanych przepisów oraz łączenie ulubionych smaków – całość powoduje, że maluchy chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z regułami, jakie trzeba stosować w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach asystują także rodzice, jest to tym samym świetna okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem spróbować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla niepokornych pociech

Spotkania organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W czasie warsztatów uczestnicy przygotowują danie główne oraz deser. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, albo przygotować wyborny makaron na słodko bądź słono. W czasie kursu grupa przygotowuje również smaczną deser – mus z lodami truskawkowymi i kruchym ciastem. Nauka poprzez udział w zabawie to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych potraw daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z pasją uczestniczył w przystrajaniu tortu bądź pieczeniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre nastawienie do dzieci.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]