Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak korzystnej oferty kursu Blender 3D!

Świat grafiki nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już ogromnych nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w małych zespołach

Korzystania z każdego programu można nauczyć się samemu, aczkolwiek proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa dość męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie szczególnie pomocne osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby przebiegał on w niewielkich zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie gier wideo i projektowania

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D daje więc niemało perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz miłośnicy 3D, którzy pragną rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]