Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Pod tym linkiem poznasz unikalną ofertę nauki rysunku Kraków

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie ma zbawienny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Gdańsk, Poznań czy Kraków. Nie brakuje również kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]