Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Jeżeli ciekawi Cię najkorzystniejsza oferta wakacyjnego kursu rysunku Kraków, wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]