Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Flobo - automatyczna obsługa należności

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla dużych podmiotów

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, pensjonatów oraz biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowa usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, więc doskonale zda egzamin w szkołach językowych albo niepublicznych, czy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]