Nienaturalne linki przychodzące to nie wyrok

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przesłanką, przez którą na witrynę online może być nałożony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych negatywnych konsekwencji?

Zaprzestań stosowania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie sztucznej ilości fraz kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Manipulują one miejscem strony w wyszukiwarce i przez to łamią normy naturalnego linkowania opracowane przez grupę Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują pod postacią tekstów sponsorowanych przepełnionych wieloma frazami. Występuje też zjawisko kupowania linków, co jest zakazane. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieuczciwe praktyki zostaną odkryte, a to łączy się natychmiastowym obniżeniem jej lokalizacji w przeglądarce, czsem aż o 50 podstron.

Czy da się wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Trzeba podkreślić, że jeśli na portal zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o odtworzenie prawidłowej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety bardzo długotrwały i nie gwarantuje całkowitego powodzenia. Jeśli pragniemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – skierujmy swoje kroki do specjalistycznej agencji SEO. Specjaliści automatycznie ustalą rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać wyłącznie doświadczonym podmiotom.