Alkohol na prezent propozycje dla kobiety i mężczyzny

Alkohol na prezent jest często wybieranym upominkiem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. To bardzo dobry wybór na wiele okazji. Podpowiadamy, jaki trunek podarować kobietom, a jaki mężczyznom i w co go zapakować.

Alkohol na prezent – czy to dobry pomysł?

Zastanawiacie się, czy alkohol to dobry pomysł na prezent? Zdecydowanie odpowiadamy, że tak. Jest to jeden z najbardziej popularnych pomysłów na prezent. Alkohol pasuje na wiele okazji: urodziny, imieniny, ślub, rocznica ślubu lub parapetówka. Chętnie wybierany jest również w ramach podziękowania za pomoc.

Prezentu alkoholowego unikamy natomiast w przypadku osób starszych, którzy z powodów zdrowotnych nie spożywają go, osób nieletnich, a także oczywiście zadeklarowanych abstynentów.

Jaki alkohol na prezent?

Upominkiem może być każdy alkohol. Wybierając trunek należy zastanowić się przede wszystkim nad gustem i preferencjami smakowymi obdarowywanej osoby. Jeśli je znamy, to nie będzie problemu. Ważne, aby kierować się wyłącznie preferencjami osoby, którą chcemy obdarować, a nie własnym upodobaniem.

Najbardziej popularnym alkoholem na prezent jest wino, które pasuje na wiele okazji, natomiast dla koneserów luksusu idealnie sprawdzi się whisky.

Opakowanie trunku, czyli w czym wręczać alkohol na prezent?

Wygląd butelki – jak również opakowanie, w którym wręczymy prezent – ma bardzo duże znaczenie. Obecnie na półkach znajdziemy wiele alkoholi prezentowych wraz z dedykacją. Z naszego sklepu polecamy butelki na domowe trunki. Butelki personalizowane na pewno zostaną zapamiętane dłużej, a sam podarunek nie będzie tylko “zwykłym alkoholem”, umieszczonym np. w ozdobnej torebce.

W okresie świątecznym oferujemy szeroki asortyment butelek świątecznych. Świąteczne spotkania przy stole to wspaniały moment, aby wręczyć prezent w postaci domowego wina, likieru czy nalewki.

W naszym sklepie znajdą Państwo również skrzynki drewniane na alkohole, w tym skrzynki z indywidualnym nadrukiem lub skrzynki z grawerem, które będą doskonałym pomysłem na zapakowanie butelki z alkoholem i dodadzą prezentowi szyku.

Polecamy także zawieszki na butelki. To ciekawa alternatywa, jeśli chcemy podarować alkohol z dedykacją.

Alkohol dla kobiety

Jaki alkohol podarować na prezent kobiecie? Jeśli nie znamy jej preferencji, to najlepszym rozwiązaniem będzie wino. Wybór win jest ogromny: czerwone, białe, musujące, słodkie, wytrawne. Zazwyczaj trafionym pomysłem będzie półwytrawne wino białe lub czerwone , a w gorące dni można podarować lekkie różowe wino lub białe musujące – idealne do letnich drinków.

Ponadto warto rozglądnąć się za likierami, nalewkami, prosecco lub wódkami smakowymi. Likiery są kolejnym z najbardziej popularnych alkoholi wśród prezentów dla kobiet. Można je degustować na wiele sposobów: dodawać do deserów, kaw, drinków, koktajli.

Kobiety cenią estetykę, dlatego wybierając prezent warto kierować się ładną butelką i ciekawym smakiem. Jeśli prezentem ma być domowy alkohol, to w naszej ofercie znajdą Państwo butelki z kolorowymi nadrukami, które idealnie podkreślą zawartość.

Alkohol dla mężczyzny

Alkohol wysokoprocentowy to często wybierany prezent dla mężczyzny, choć idealnie byłoby, gdybyśmy znali preferencje jubilata czy solenizanta.

Butelka dobrego whisky na pewno ucieszy każdego konesera mocnych trunków. Kolejną propozycją może być koniak, który jest alkoholem bardzo eleganckim oraz wódka, będąca najbardziej pewnym prezentem wśród alkoholi dla mężczyzn.

Ciekawym pomysłem może być alkohol własnej produkcji w personalizowanej butelce, dzięki czemu jubilat na pewno poczuje się wyjątkowo.

Źródło tekstu: https://superbutelki.pl/pl/blog/Alkohol-na-prezent-propozycje-dla-kobiety-i-mezczyzny/132