Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Dowiedz się wszystkiego o firmie w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie ważny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych usług, firm bądź marek. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma stosownej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej i dodanie estetycznych zdjęć. Jest również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów ją używa. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub nieruchomość. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niedużo firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na stworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]