Popularne gadżety promocyjne – torba na zakupy z nadrukiem

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy jadą na targi bądź planują event promocyjny, częstokroć pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on przecież nie tylko przyciągnąć uwagę ewentualnych klientów, ale także być na tyle funkcjonalny, żeby na co dzień go wykorzystywali i w ten sposób umacniali przywiązanie do marki. Gadżetem tego typu są właśnie torby z nadrukiem.

Termoizolacyjne i konferencyjne – typy toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno spostrzec, iż pod kategorią “torba” ukrywa się kilka artykułów. Są to głównie torby na zakupy – chyba najpopularniejszy i bardzo użyteczny gadżet promocyjny. Nadruk logotypu bądź nazwy eventu na płóciennych, jutowych i bawełnianych torbach na ramię po prostu dobrze wygląda, a zarazem jest dostatecznie wytrzymały, by długo zachować się na materiale. Kolejnym plusem takich toreb jest ich cena. W zależności od typu torby i wielkości zamówienia, koszt w większości wypadków zaczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Napisy można wykonać też na torbach na notebooka lub torbach konferencyjnych i termoizolacyjnych. Są to akcesoria, które docenią między innymi organizatorzy popularnych konferencji oraz wykładów. Oczywiście, koszt toreb tego typu i druku na nich jest już dużo wyższy – osiąga kilkadziesiąt złotych.

Co zamówić razem z torbami z nadrukiem?

Firmy prowadzące działania marketingowe zwykle zamawiają więcej niż jeden rodzaj gadżetów. Winny więc szukać hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie ma jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych produktów reklamowych do zadruku. Wraz z torbami bawełnianymi warto zdecydować się m.in. na nadruk na ręcznikach, plecakach typu worek czy pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny albo uzupełnić zamówienie o standardowe gadżety reklamowe, jak ołówki, długopisy oraz smycze, które w dalszym ciągu są uwielbiane przez klientów.