Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych, wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery dodaje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności bądź siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]