Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer VR? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tu

Wirtualny spacer z modelem 3D to doskonały sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości osób opcja zobaczenia danego wnętrza przed wyborem konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Czym jest wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widzimy układ poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, możemy przenieść się jednym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia również przechodzić do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Model 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać odbiorcom dany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania hotelu, restauracji bądź pracowni, jak również w prosty sposób pokazać dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby potencjalni klienci mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się zamówić wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — należy po prostu zlecić jego wykonanie doświadczonemu fotografowi.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]