Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Wszystko o dystrybutorze silników prądu stałego odszukacie na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]