Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą gór zimą dla początkujących? Nie zwlekaj! Zajrzyj na www.exploruj.pl.

Lubisz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni świetnie przygotowane i bezpieczne eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o sporej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Alpy.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]