Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych pokryć dachowych, skieruj się na ten adres.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy powoli wypierają z rynku montowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku przyczyn. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachu, a przy tym również ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ustawienie zabiera przeważnie dużo więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do generalnie dowolnej, także dość wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych budynków, tym bardziej, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Poza tym łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości?

By zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, funkcjonujących na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, jak również rdzewienie. Firma Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, dlatego prócz swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (między innymi obróbki blacharskie czy folie dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych producentów.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08