Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Zamów catering na imprezy.

Sezon letni obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz wydarzenia w plenerze, ale w zasadzie przez cały rok w różnych punktach w Polsce odbywają się konferencje, benefisy czy bankiety. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne przekąski, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Wybrałeś już miejsce, gdzie wyprawisz piknik albo masz zarezerwowaną salę bankietową? Super! Teraz trzeba zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, gorących posiłków i trunków. Pamiętaj, że na czas prestiżowych wydarzeń nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i mieć nadzieję, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – odpowiedni układ stołów, eleganckie dekoracje, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Plusem skorzystania z oferty cateringu eventowego jest z pewnością to, że wynajęty zespół nie tylko przyszykuje świetne posiłki, ale także kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i napoje zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, by doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W toku ustalania detali zamówienia podpowie ona, jakie zakąski, napoje oraz dania świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]