Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering na wesela - więcej informacji o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty lub śluby, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, w których uczestniczy często blisko sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a później przygotować oraz podać posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawił się ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyśmienite posiłki, które zachwyci gości

Organizacja wesela to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, wybór dekoracji sali, sporządzanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia stosownej ilości przekąsek oraz trunków podawanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na weselu musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale przystrojone, dania będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Wesela rządzą się swoimi regułami, nie tylko w sferze aktywności dla uczestników, ale także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany wstępnie spis proponowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie złożyć menu z sugerowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie klienta zgadzają się przygotować unikalne zestawy potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]