Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności małżonka, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych informacji staje się zdecydowanie prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w efektywny i szybki sposób uzyskać kluczowe informacje. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają też praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.