Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Złóż wizytę w biurze architektonicznym Kraków - tu skorzystasz z usług specjalistów

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w ustawnym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie monitoruje przebieg robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już egzystujących domów.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię innowacyjne, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród wielu budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a równocześnie po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie czy apartamenty na wynajem. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]