E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Aktualna oferta tworzenia sklepów internetowych znajduje się na tej stronie.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie masz żadnej strony internetowej i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za towary między innymi przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o wykorzystanie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują także blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]