Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Serwis okien - kliknij tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]