Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Przyjęcia Kraków - w tym miejscu sprawdzisz korzystną ofertę.

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie święte, zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności czy chrzciny. Kiedy spis zaproszonych gości jest długi, na ogół nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. ceremonie chrztu bądź komunie, rekomenduje się wyprawić w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom także powinny być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej oprawie

Znalezienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście królewskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia i przystrojenia stołów, przez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]