Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Co powinno się wiedzieć o parking lotnisko Kraków?

Najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to szybkość, sposobność dotarcia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu oraz komfort. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, więc w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]