Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Masz trudności z wykonaniem projektów wnętrz mieszkań Kraków? Zleć to fachowcom

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]