Konsulting w przetargach. Na czym to polega?

Więcej informacji o przetargi doradztwo.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy i mieści praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są perfekcyjnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]