Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice odszukasz tu.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Dlaczego opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje również bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź przez telefon – błyskawicznie i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]