Polski producent zabudów samochodowych na zamówienie

Branża transportowa cały czas się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków importu oraz eksportu. Z tej przyczyny wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są zawsze surowce najwyższej jakości, dostarczane przez uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzech dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie nowatorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia bądź w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie konsumentów, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co znacznie skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.