Profesjonalna opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Oblicze pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]