Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Potrzebujesz więcej informacji o pełnej ofercie przyjęcia ślubnego? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina narzeczonych i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki należy rozważyć?

Szukając sali na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi znać ilość uczestników wesela, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli salę do tańca. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc udekorowanie stołów, ułożenie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Sala ślubna dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą wyprawić wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić około 130 osób. Wesele można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]