Serwis iPhone – gdzie szybko wymienić baterię lub szybkę w telefonie?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie wymianę szybki iPhone 5S/ SE.

Telefony, tablety i komputery są obecnie nierozłączną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, tym samym kupując te akcesoria z reguły szukamy tych godne zaufania. Taką reputacją cieszą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych marek, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Niemniej jednak nawet telefon najwyższej jakości może zostać uszkodzony czy też przestać należycie działać wskutek nieprawidłowego użytkowania. Co nie znaczy, że ot tak trzeba wymienić go na nowy – warto przecież dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie usługi wykonuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, że te urządzenia pracują płynnie latami, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia wynikłe z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia dostaje prośby o wymianę szybki przedniej oraz tylnej, zbitych w wyniku potężnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która po latach wolno się ładuje czy wymianę pozostałych małych podzespołów jak niedziałający mikrofon bądź niesprawny układ U2. Nasi specjaliści pomogą też w przypadku potrzeby odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zalania.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach iPhone – gdzie będzie korzystniej?

Dopóki iPhone posiada obowiązującą gwarancję większość napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem usunięcie nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, głównie w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkuletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie wykonać naprawę produktów tej firmy nowszej i starszej generacji, zakupionych na przestrzeni minionej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XS i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w sąsiedztwie miasta nie ma serwisu serwisu Apple więc nie możesz dostarczyć telefonu do punktu samemu, szukaj specjalistów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów dostarczanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasze dane:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555