Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Catering do firm - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Szkolenie, spotkanie biznesowe czy konferencja – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na planowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – zapewnij uczestnikom kursu napoje i przekąski

Sympozja i szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy program prelekcji, między którymi wskazane są najczęściej trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść pełny obiad w najbliższej restauracji. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zanieść na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni czy garnituru. Usługa cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niezmiernie ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to także sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze kwestii poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w na stacji benzynowej bądź samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]