Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Catering w Krakowie - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Kiedy aranżujesz wystawny event rodzinny bądź firmowy, na który spraszasz ogromną ilość uczestników, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując małe przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne imprezy zazwyczaj potrzebują uroczystej oprawy też w obszarze potraw. Wszak nie przystoi stawiać na stołach uczestników samych herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Catering dla firm i okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie dań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji wesel, komunii albo chrzcin. Oferty te są dobrze dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co zauważalnie różnią się od siebie m.in ceną i typem dań proponowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego rodzaju to codzienność, a długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – dania przygotowane przez doświadczonych kucharzy

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla małej liczby gości bywa niełatwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy musimy zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na skoordynowanie innych ważnych elementów imprezy. Daje to także sposobność uraczenia gości wyśmienitymi potrawami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Warto jednocześnie zaakcentować, że ważną cechą dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale także ich wygląd. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]