WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Sprawdź informacje o WordPress aktualizacji.

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się nadzwyczaj często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na to, iż jest szybki i łatwo można opanować zasady jego obsługi, używa się go dzisiaj do projektowania sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem nieprzyjemnych niespodzianek, toteż ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznym wdrażaniu nowych wersji CMS

Utrzymywanie strony internetowej na aktualnej wersji WordPressa jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże firmy po uruchomieniu strony zaniedbują okresową instalację najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware lub cyberataki. Co więcej, pomimo iż WordPress jest niesłychanie prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Dlatego istotne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, warto powierzyć aktualizowanie WordPressa znawcy.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych firm, którym zależy na skutecznym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, likwidowanie skutków ataków hakerskich i wykonanie aktualizacji CMS-a. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też wszelkiego rodzaju monitoringi (np. zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]