Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

W tym miejscu uzyskasz więcej szczegółów o ofercie taniego parkingu Balice

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]