„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]